Göbek Nasıl Gizlenir ? (Moda Hilesi) | Mavibayan.com

Göbek Nasıl Gizlenir ?
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.783 kez görüntülendi

Göbek Nasıl Gizlenir ?

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Yazın gelmesi ile beraber fazlalık kilolarımız başımıza hayli dert olmaya başladı öyle değil mi ? Hatta bazılarınız bu fazlalık kiloları eritme çalışmalarına başlamış olmanıza rağmen, tam olarak eriyene dek ne yapacağınız konusunda merak içerisindesiniz. Merak etmeyin! Mavibayan.com ekibinin sizler için hazırlamış olduğu bu yazı sayesinde tüm merakınızı giderecek, göbeğinizi nasıl gizleyeceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Zira birkaç ufak moda hilesi ile bu belirttiklerimizi sağlamanız fazlasıyla mümkün!

Özellikle karın bölgeniz ve çevresinde yağlanmalar var diye etek giymeniz imkansız değil! Yüksek bel etekler, karın bölgesi yağlarınızı gizlemeniz konusunda sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır! Öte yandan balıkçı pantolonlar da karın bölgesi yağlarınızı gizlemek konusunda size yardımcı olacak ayrıca hem şık hem de rahat görünmenizi sağlayacaktır.

Aksesuar tercihi olarak ise, karın bölgesi yağlarınızı gizlemek için büyük tokalı kemeleri tercih etmenizde fayda var. Kemeri, bel altınızdan biraz daha yüksek noktalardan bağladığınız taktirde farkı göreceksiniz.

Uzun zamandır gardırobunuzda bulunan düşük bel pantolonları ise oradan derhal çıkarın! Yüksel bel pantolonları, koyu renkli bluzlar ile kombine ederek şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Fazlalıkların belli olmaması açısından ise dar bluzlar yerine üzerinizden akan tipte kumaşa sahip olan bluzları tercih listenizde ilk sıraya koyun.

Kıyafet seçimlerinde tuniklere ağırlık verebileceğiniz gibi seçimler esnasında karın bölgenizden ziyade güzel bacaklarınızı veya kollarınızı (vücudunuzun başka bir bölgesini) vurgulayacak kıyafetler seçin!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Damla Nur dedi ki:

    anne bütün abur cuburları önüme seriyon sonra bu kız nasıl göbek yapmasın Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz