Eyvah Eyvah 3 Geliyor! | Mavibayan.com

Eyvah Eyvah 3 Geliyor!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.228 kez görüntülendi

Eyvah Eyvah 3 Geliyor!

Tüm Türkiye’nin aşığı olduğu, komedi filmi “Eyvah Eyvah” serisinin üçüncü filmi çok yakında beyaz perdedeki yerini alacak! Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan Algül’ün üstlendiği film, 31 Ocak 2014 tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Film hakkında henüz, 1 fragman dışında çok bir bilgi verilmiş değil lakin serinin önceki filmlerine bakarak inanılmaz komik bir film bekleyen izleyici, hayli umutlu. Şayet televizyonda haberleri izlemeyi seven biriyseniz, çoğu haber bülteninde filmin fragmanını görmüş olmanız gerekiyor. Mavibayan.com ekibi olarak bizde büyük bir heyecan ve istekle filmi beklemekteyiz.

Filmin oyuncu kadrosunda; Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Serra Yılmaz ve Meray Ülgen gibi kaliteli isimler bulunmakta. Peki merakla beklediğimiz Eyvah Eyvah 3‘ün konusu nedir ? İsterseniz şimdi bu sorunun cevabını öğrenelim!

Hüseyin Badem, babasını bulmasının ardından hayatının aşkı olarak nitelendirdiği Müjgan ile evlenmiştir. Mutlu bir evlilik süren çift, birde Müjgan‘ın hamile kalmasıyla beraber iyice birbirine bağlanmıştır. Tüm bunlar olurken Hüseyin’in yol arkadaşı olan Firuzan, ünlü bir sanatçı haline gelmiş, adını tüm ülkeye duyurmuştur. Serinin 3. filminde, senaryo tıpkı öncekilerde olduğu gibi Geyikli’de geçmekte. Filmin yönetmenliğini Hakan Akgül üstlenirken, baş rollerinde yine Ata Demirer, Özge Borak ve Demet Akbağ yer almakta. Ayrıca bu filmde Cengiz Bozkurt, Serra Yılmaz ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi sürpriz isimlerde yer almakta.

Eyvah Eyvah 3 Fragmanı

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz