Esra Ceyda Ersoy'a Playboy Teklifi! | Mavibayan.com

Esra Ceyda Ersoy’a Playboy Teklifi!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.996 kez görüntülendi

Esra Ceyda Ersoy’a Playboy Teklifi!

Dünyada Adrianne Curry‘nin başlatmış olduğu ülkemize ise Hilal Cebeci’nin getirdiği Twitter’da soyunma aşkında en çok kendisini duyuran isimler hiç şüphesiz ki Esra Ceyda kardeşler olmuştu. Twitter kullanıcılarının bileceği üzere yaklaşık 2 yıldır koymuş oldukları fotoğraflar ve renkli hayatlarıyla, insanların hayli ilgi ve beğenisini çeken Esra Ceyda kardeşler veya bilindikleri isimleri ile Cicişler her geçen gün takipçi sayılarını arttırmaya devam ediyorlar. Aldıkları ilgi sonucunda birçok sponsor ile anlaşan hatta Paris Hilton’un da uygulamakta olduğu “evde kamera” sistemi ile evlerinden birebir canlı yayın yapan Cicişler, geçtiğimiz günlerde tekliflere bir yenisini eklediler.

Esra Ceyda resimleri bu kadar ilgi görünce birçok kişi ve markanın dikkatini çekmiş, haliyle kendileri ile çalışmak isteyenlerin sayısı bir hayli artmıştı. Çeşitli katalog çekimleri ve reklamlarda boy gösteren Cicişler, son olarak da ünlü Playboy dergisinden teklif aldılar. Aldıkları teklifi, Twitter profillerinden hayranlarıyla paylaşan Cicişler, şöyle yazdı:

“Amerika’daki Playboy dergisinden mail geldi. Parada anlaşırsak Playboy’a poz vereceğiz. Dünyadaki diğer ciciş rakiplerimizi her an sollayabiliriz”

Bunun üzerine bütün haber siteleri, gelişmeye sitelerinde yer verirken, Cicişler Playboy haberleri de hayli ilgi gördü. Takip edenlerin bileceği üzere Esra Ceyda kardeşler daha önce birçok sansasyonel haber ile anılmış ve sık sık magazin programlarında karşımıza gelmişlerdi. Playboy konusunda ne gelişmeler olur, ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz lakin bilinen bir gerçek var ki; adlarını her geçen gün dünyaya duyurmaya devam ediyorlar.

Esra Ceyda Ersoy’a Playboy Teklifi! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar e.r.d.e.m dedi ki:

    İstinyede esra ceyda kardeşleri görmek için harika bir pazardı.

Yorum Yaz