Esra Ceyda Ersoy Phuket'i Fethetti! | Mavibayan.com

Esra Ceyda Ersoy Phuket’i Fethetti!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.046 kez görüntülendi

Esra Ceyda Ersoy Phuket’i Fethetti!

Sosyal ağları takip eden insanların yakından tanıdığı Esra Ceyda kardeşler yani internet dünyasındaki isimleri ile Cicişler, bu seferde Phuket’i fethetti! Özellikle Twitter’a koydukları fotoğraflar ile insanların bir hayli ilgisini çeken Cicişler, her zaman olduğu gibi bu tatillerini de an be an hayranlarıyla paylaştılar. Phuket’te deniz, kum, güneş temalı fotoğrafları ile hayranlarının yorumlarını bekleyen Cicişler, bazı yorumlara cevap vermeyi de ihmal etmediler. Twitter üzerinde yaklaşık 367.000 takipçisi olan Cicişler, özellikle gençlerin dikkatini ve beğenisini çekmeye her geçen gün devam ediyorlar.

Bizde Mavibayan.com Magazin Ekibi olarak Cicişleri yakından takip ediyoruz. Açıkçası renkli ve eğlenceli kişiliklerinden ötürü kendilerini takip etmek de hiç sıkıcı olmuyor. Yakın zaman içerisinde bir sinema filmiyle karşımıza gelecek olan Cicişler, Türk halkına kendilerini daha yakından tanıtacağa benziyor. Aslına bakılırsa teknolojiyi doğru kullanmanın ne kadar faydalı sonuçlar doğurabileceğini de en iyi şekilde kanıtlayan kendileri idi. Daha önceleri de ekranlarda görüp, tanımış olmamıza rağmen, Twitter sayesinde çok daha popüler bir hale gelmişlerdi. Yine aynı şekilde Instagram’ın yayılması ile beraber onu da kullanmaya başlamış, teknolojiyle ilişkilerine devam etmişlerdi.

Phuket macerasında da eğlenceli kişiliklerinden taviz vermeyen iki kardeş, gece kulüplerine uğramayı da ihmal etmemiş. Türkiye’de soğuk havanın bu denli kendini gösterdiği kış aylarında, denizdeki fotoğrafları ile bir nevi nispet yapan Cicişler, kendilerine hayli özendiriyor.

Biz takip etmeye devam edelim, onlar da eğlenmeye. Ne de olsa hayat onlara güzel!

 

Esra Ceyda Ersoy Phuket’i Fethetti! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz