Erkekler Nelere Dikkat Eder ? | Mavibayan.com

Erkekler Nelere Dikkat Eder ?
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.004 kez görüntülendi

Erkekler Nelere Dikkat Eder ?

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçilerimiz! Yeni bir ilişki sahibisiniz ve sevgilinizin sizde nelere dikkat ettiğini merak ediyorsunuz. Veyahut evlisiniz fakat eşinizin sizi daha çok beğenmesini istiyor, kendinizi daha da bakımlı hale getirmek istiyorsunuz. Bunlar çok ama çok normal şeyler! Her kadın yapısı gereği, eşinin kendisine daha ilgili davranmasını, kendisini daha çok beğenmesini ister. Peki erkekler kadınlarda en çok nelere dikkat eder ? Bu yazımızda işleyeceğimiz konu, bu sorunun cevabıdır.

Saçlarınız

Erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şey hiç şüphesiz ki saçlardır. Uzun ve dolgun saçlı kadınlar, her zaman 1-0 öndedirler. Her ne kadar son zamanlarda kısa saç modası yaygınlaşsa da, erkeklerin uzun saç sevdası asla bitmeyecektir. Tabii ki saç konusunda temizlik ve saç bakımı da hayli önemli yer kaplamaktadır.

Cildiniz

Bir erkek size baktığı zaman gözüne pürüzsüz ve güzel gelmelisiniz. Bunu sağlayan en önemli faktörde hiç şüphesiz ki cildinizdir. Güzel ve bakımlı bir cilde sahip bayanlar, erkeklerin her zaman ilgisini ve beğenisini çekmektedir.

Ses Tonunuz

Her ne kadar çok önemli değilmiş gibi gözükse de; erkekler kadınların ses tonlarına fazlasıyla dikkat ederler. Yapılan bilimsel araştırmalar erkeklerin, yüksek perdeden çıkan seslerden aşırı derecede hoşlandığını gösteriyor. İster inanın ister inanmayın, sesiniz bir erkeği etkilemek adına çok önemli rol oynamaktadır!

Bel ve Kalçanız

Yapılan bilimsel araştırmalar erkeklerin, ince belli ve uyumlu bir kalçaya sahip olan kadınlardan çok hoşlandıklarını gösteriyor. İlaveten çok büyük popolu kadınların erkeklere itici geldiği de bu araştırmalar sonucunda verilen detaylardan bir tanesi.

Doğallık

Araştırmalar sonucunda elde edilen bilgilerden bir tanesi de; erkeklerin doğallığa fazlasıyla önem verdiği! Erkekler doğal görünümlü bayanları, makyajlı veya estetikli bayanlara tercih ediyor! Size bu hususta vereceğimiz en büyük tavsiye; eğer doğal güzelliğe sahipseniz makyajdan ve benzeri yapay görünümlerden uzak durun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz