En Moda İki Aksesuar | Mavibayan.com

En Moda İki Aksesuar
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.093 kez görüntülendi

En Moda İki Aksesuar

Merhaba hanımlar! Aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcısı, vazgeçilmez parçalardır. Kolye, bileklik, küpe, yüzük gibi birçok aksesuar kullanan her bayanın daha dikkat çekici bir görüntüye sahip olmasını sağlıyor. Oldukça güzel şekillerde ve renklerde bulabileceğiniz aksesuarları mutlaka sizde kullanın. Kış sezonunda büyük ölçüde yeri olan aksesuarları her yerde bulabilirsiniz. Fiyatları oldukça uygun olan aksesuarlara ulaşmanız çok zor değil. Aksesuarları kullanırken unutmamanız gereken tek şey fazla takı takarak görüntüyü abartmamanız gerektiğidir. Eğer ölçülü bir şekilde harika aksesuarlar kullanırsanız herkesin beğenisini kazanırsınız. Etrafta oldukça gördüğümüz iki aksesuar vardır ki bütün bayanları harika görüntüye ulaştırır. İşte o iki aksesuar.

Statement Kolyeler

Statement (büyük) kolyeler bu yıl sonbahar kış sezonunun vazgeçilmez trendlerinden biri haline geldi. Kullanan her bayana yakışan, oldukça şık ve gösterişli kolyelerin tek dezavantajı her kıyafetle kombin yapılamaması. Kolye büyük ve gösterişli olduğundan dolayı kıyafetinizin sade olması gerekiyor. Eğer desenli, abartılı bir kıyafetle büyük taşlı statement kolyeleri kullanırsanız çok göz alırsınız ve bu hoş bir görüntüye neden olmaz. Bu tip kolyeleri kullandığınızda başka bir aksesuar kullanmamalısınız. Buna dikkat ederseniz taktığınız kolye dikkat çeker ve hem şık hemde kolye dışında sade bir görüntüye kavuşursunuz. Mesela beyaz gömleğiniz ve kot pantolonunuz ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Midi Yüzükler

Eklem yüzükleri olarak da bilinen bu yüzükler on parmağa on yüzük kısıtlamasından bütün bayanları kurtarıyor. Eskiden sadece tek parmağa tek yüzük takılabildiği için böyle bir kısıtlama vardı fakat artık bu yüzükler tek parmağa iki hatta üç yüzük takabilme imkanını sağlıyor bizlere. Herkes bu yüzükleri çok sevdi ve kolayca benimsedi. Birçok ünlü bayanın kullandığı bu yüzükleri sizde çok seveceksiniz. Farklı desenler ve modellerde bulabileceğiniz midi yüzüklerin fiyatları da oldukça uygun. Dilediğiniz kıyafetle rahatlıkla kullanın ve harika bir şıklığa kavuşun.

En Moda İki Aksesuar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz