En İyi Güneş Kremleri | Mavibayan.com

En İyi Güneş Kremleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.147 kez görüntülendi

En İyi Güneş Kremleri

Merhaba hanımlar! Aranızda yaz için tatil planları yapanlar olabilir. Bol güneşli tatiller eğer güneş kremi kullanılmazsa zararlı hale gelebilir. Bronzlaşmak için kendinize zarar vermeyin, sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak sizin elinizde. Sağlıklı bronzlaşmak için mutlaka iyi bir güneş kremi kullanmalısınız. Kaliteli, cildi iyi koruyan bir krem olması her zaman önemlidir. Sadece tatillerde değil, güneş kremlerini her gün kullanmalısınız. Çünkü güneşe sadece tatilde maruz kalmıyorsunuz, güneş her zaman hayatımızda. Eğer cildinizi tam anlamda korumak istiyorsanız dışarı çıkarken bile yüzünüze güneş kremi sürmelisiniz. Henüz tatile çıkmadan size Mavibayan.com ekibi olarak tavsiye edebileceğimiz güneş kremleri.

Shiseido Ultimate Sun Protection Lotion SPF 50+

Hücre hasarı, güneş yanığı ve yaşlanma belirtilerine yol açan güneş ışınlara karşı büyük bir koruma sağlıyor. Aynı zamanda nemlendirme özelliği de var. Hem yüz hemde vücutta kullanılabilmesi için oldukça avantajlı bir krem. Kolay emilebilir olduğundan ciltte yapışkan bir his bırakmayışı harika. Üstelik 80 dakika boyunca suya dayanabiliyor.

Biotherm Sun Vivo SPF 15

Krem, üç etkili koruma sağlıyor: Kırışıklık karşıtı, kahverengi leke karşıtı, sarkma karşıtı. Krem, güneşin DNA ve genlerimize verdiği hasarları onarırken, içerdiği SPF 15 güneş koruması ile cildimizi UVA ve UVB ışınlarına karşı koruyor.

Avene Reflexe Solaire SPF 50+

Hassas ciltler için çok yüksek koruma sunan krem, UVA ve UVB ışınlarına karşı oldukça etkili. İçeriğindeki Avene termal suyunun yatıştırıcı ve rahatlatıcı özellikleri sayesinde en hassas ciltlerin bile bakımına yardım ediyor. Ergonomik şişesi ve küçük boyutu sayesinde her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz