Ebru Gündeş Hastaneye Kaldırıldı! | Mavibayan.com

Ebru Gündeş Hastaneye Kaldırıldı!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
897 kez görüntülendi

Ebru Gündeş Hastaneye Kaldırıldı!

Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab’ın, “Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu” kapsamında gözaltına alınması üzerine fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Az çok gündemi takip eden herkesin bileceği üzere Reza Zarrab, birkaç gün önce gözaltına alınmıştı. Fenalaşması üzerine özel bir hastaneye kaldırılan Ebru Güneş, akşama saatlerine kadar tedbir amacıyla kontrol altında tutuldu. Akşam saatlerinde tedavi gördüğü hastaneden yakınları ile beraber ayrılan Ebru Gündeş, ilk olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğüne gitti. Eşini görmek istediğini ifade eden Ebru Gündeş’e yetkililer, yalnızca 2 dakika kadar görüşme izni verdiler.

Reza Zarrab Kimdir ?

Reza Zarrab iş adamı kimliğiyle ön plana çıkan ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarından olan Ebru Gündeş’in eşidir. 1984 yılında Bakü’de doğan Zarrab, Türkiye piyasasına “Royal Denizcilik” ile henüz 24 yaşındayken giriş yaptı. Kısa zaman içerisinde büyük bir gelişme kaydeden Zarrab, şuanda 10 farklı sektörde hizmet veren Royal Holding‘in sahibidir.

Zengin bir aileden gelme olan Reza Zarrab, henüz 14 yaşlarındayken iş hayatına ufak ufak adım atmaya başladı. Küçük yaşına rağmen inanılmaz bir ticaret yeteneğine sahip olan Zarrab, kısa süre içerisinde kendi iş ağını kurma başarısı gösterdi. Özellikle finans ve para piyasaları konusunda inanılmaz bir gelişim gösteren Zarrab, Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinin sahibi oldu. 2012 yılında, altın ve kıymetli madenler ithalat ve ihracatı yapmak üzere kurulan şirketi olan; Safir Altın Ticaret Limited, 2012 yılında gerçekleştirdiği ihracat miktarı ile Türkiye’nin ihracatının %46′sını tek başına yapmaktaydı.

Son olarak 3.000.000 Türk Lirası ile Trabzonspor’a sponsor olmuş ve şirketi kulüp ile 2013-2014 sezonu için sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Ayrıca eşi Ebru Gündeş’e aldığı hediyeler ile de sık sık magazin gündemine oturuyor, adından söz ettiriyordu. Takip edenlerin bileceği üzere Gündeş’e daha önce; uçak, 1.000.000 TL değerinde tablo ve bunların dışında çeşitli değerli hediyeler almıştı.

ebru-gundes-reza-zarrab

Ebru Gündeş Hastaneye Kaldırıldı! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz