Dünyanın En Ünlü Alışveriş Merkezleri | Mavibayan.com

Dünyanın En Ünlü Alışveriş Merkezleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.183 kez görüntülendi

Dünyanın En Ünlü Alışveriş Merkezleri

Merhaba bayanlar! Alışveriş harika bir şeydir. Özellikle alışverişi sevdiğiniz bir yerde yapıyorsanız kendinizi çok mutlu hissedersiniz. Çünkü alışveriş kadar alışveriş yapılan yerlerde oldukça önemlidir. Birçok bayan, ünlü, herkesin tercih ettiği, aradığını bulabileceği alışveriş caddelerine bayılır ve alışveriş yapmak için fırsatlar yaratmaya çalışır. Tatiller alışveriş yapmak için fırsat yaratır. Tatilde dinlenmekten hoşlanmayıp mağazaların altını üstüne getirmek istiyorsanız mutlaka istediğinizi yapın. Tatiller istediklerinizi yapmanız için var. İşte dünyanın en ünlü alışveriş caddeleri.

Fifth Avenue, New York

New York’un en bilinen caddesi Fifth Avenue’da tüm lüks markaların ve tasarımcıların mağazalarını bulmanız mümkün. Caddenin üst kısmında moda evleri ve ünlü giyim mağazaları, alt kısmında ise meşhur antika ve halı mağazaları sıralanıyor. Amerika’nın, Macy’s, Saks Fifth Avenue, Barney’s gibi en büyük mağazalar zincirini barındıran Fifth Avenue’da mağazaların indirim sezonlarına denk gelebilirseniz %70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Avenue Montaigne, Paris

Haute Couture evleri, Fransız butikleri, lüks markaları ve muhteşem mimarisi ile ünlü Avenue Montaigne’de tam anlamıyla lüksü yaşayabilirsiniz. Özellikle Noel dönemine denk gelirseniz, caddenin ışıltılarıyla büyülenebilirsiniz.

Orchard Road, Singapur

Singapur denilince akla ilk gelen Orchard Road, yani Orkide Caddesidir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz tek yönlü Orchard Road kafeleri, restoranları, dev alışveriş merkezleri, prestijli otelleri ve çiçek düzenlemeleri ile çok çekici görünüyor.

Rodeo Drive, Los Angeles

Hollywood ünlüleriyle Los Angeles’ta alışveriş yapmak isteyenler, dünyanın en göz alıcı ve en pahalı alışveriş caddesi Road Drive’ı tercih ediyor. Yaklaşık 325 metre uzunluğundaki caddede, 143 butik, her gün yüz biinlerce müşteriye hizmet veriyor. Kafe ve restoranları ise ünlülerin uğrak yeri.

Dünyanın En Ünlü Alışveriş Merkezleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz