Dünyanın En Güzel Adaları | Mavibayan.com

Dünyanın En Güzel Adaları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.863 kez görüntülendi

Dünyanın En Güzel Adaları

Merhaba hanımlar! Yaz ayı yaklaştı. Sıcaklar iyice kendini göstermeye başladı. Eğer yaz tatilinize hala karar veremediyseniz yazıyı dikkatlice okuyun. Sürekli aynı yerlere gitmekten sıkıldıysanız, bilindik yerler yerine değişiklik yapmak istiyorsanız dünya üzerindeki en güzel adalardan birine gidebilirsiniz. Masmavi denizleriyle insanları kendilerine hayran bırakan bu tatil yerleri gerçekten çok güzel. Eğer bu adalardan birine gitmeye karar verirseniz hemen yaz gelmesini isteyeceksiniz. İşte dünyadaki valizinizi toplayıp gitmek isteyeceğiniz adalar.

Bora Bora

Güney Pasifikte yer alan Fransız Polinezyası’nın eşsiz güzellikte adası Bora Bora, kızgın kumlarla buluşan pırıl pırıl deniz üzerine sıralanmış tabanı camdan bungalovlar ile çok meşhur. Zengin su altı dünyası ile dünya üzerindeki en özel dalış noktalarını barındıran Bora Bora, aynı zamanda romantik ve egzotik bir balayının ideal adresi. Balayınızı Bora Bora’da yaparsanız pişman olmazsınız. Dünyadaki sayılı yerlerden biri olan Bora Bora adası tam anlamıyla müthiş bir yer.

Palawan

Filipinler’de bulunan Palawan adası fotoğraflarda adeta kartpostalları andırıyor. Adanın güzelliği cennetin yeryüzündeki yansımalarından biri gibi. Zengin vahşi yaşamı, otantik balıkçı köyleri ve doğal güzellikleriyle harika bir ada.Ada, Hidden Beach, keskin kaya oluşumları arasında sakladığı bembeyaz kumsalı ile büyülüyor.

Maldivler

Hindistan’ın güneyinde Hint Okyanusuna serpilmiş Maldivler ömür boyu yaşamayı isteyeceğiniz güzellikte. Masmavi denizi ve harika kumuyla tatil için ideal bir yer.

Mikonos

Çılgın gece hayatı, pırıl pırıl, masmavi bir deniz, dünyanın dört bir tarafından eğlenmek için gelmiş binlerce insan, beyaz badanalı tek tip evler ve begonviller. İnsanların görmesi gerektiği bir yer olan Mikonos Adası tatil için harika bir yer.

 

Dünyanın En Güzel Adaları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz