Dolabınızda Olması Gereken 5 Çanta | Mavibayan.com

Dolabınızda Olması Gereken 5 Çanta
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.410 kez görüntülendi

Dolabınızda Olması Gereken 5 Çanta

Merhaba herkese! Biz bayanlar ne kadar çanta ve ayakkabı alsak yetmiyor. Sürekli yeni bir çanta ya da yeni bir ayakkabı almak istiyoruz. Alışveriş bayanların en zayıf noktasıdır. Yinede konu çanta olduğunda çantanın çok olması değil çantanın ne olduğudur. Eminim sizinde dolabınızda bir yığın çanta vardır fakat hepsini kullanmıyorsunuzdur. Yazıyı okuduktan sonra hemen gidin ve çantalarınızı önünüze alın. Kullanmadığınız çantaların hepsinden vazgeçin ve kullandığınız çantaların farklı desenlerini farklı modellerini satın alın.

Biz Mavibayan.com ekibi olarak araştırdık ve dolabınızda bulunması gereken 5 çantayı bulduk. Sizde yeni çantalar satın almadan önce yazımızı okuyun ve mutlaka dikkate alın pişman olmayacaksınız.

Portföy Çanta

Bu çantalar davetlerde şıklığınıza şıklık katmak için varlar. Sizde mutlaka bir portföy çanta edinin. Yalnız unutmayın portföy çantalar çok küçük olduğu için içine yalnızca cep telefonunuz, rujunuz ve anahtarlarınızı alır.

Büyük El Çantası

Eğer çantanızın içinde onlarca şeyler dolaşıyorsanız ve küçük çantalar size göre değilse mutlaka kocaman bir el çantasına sahip olmalısınız. Mendil, yara bandı, parfüm, kalem, not defteri, hırka gibi ihtiyacınız olan şeyleri mutlaka yanınızda taşımak istiyorsanız mutlaka büyük bir el çantasına sığar. Yinede çok fazla ağır olmamasına özen gösterin.

Postacı Çanta

Son yıllarda oldukça moda olan bu çantalar oldukça rahat. Bu çantayı kullanırken omzunuza taktığınız için elleriniz serbest kalır ve özellikle alışveriş yaparken çok rahat hareket edebilirsiniz.

Omuz Çantası

Her bayanın mutlaka omuz çantası vardır. Omuz çantalarının birçok modeli var. Sizde birkaç tane omuz çantası edinmelisiniz. Bu çantalar hem pratik hem rahattır. Eşyalarınızı büyük el çantaları gibi içine rahatlıkla sığdırabilirsiniz.

Bez Çanta

Son zamanlarda keşfedilen ve gerçekten moda olan bez çantaların muhteşemliğini birçok bayan fark edememiş olabilir. Çok rahat olan bez çantalar aynı zamanda çok özgürdür. Bunun nedeni ise üzerine farklı tasarımda baskılar yaptırma seçeneğinizin olmasıdır. Bu özelliği sayesinde kendinize özel hiç kimsenin sahip olmadığı çantalara sahip olabilirsiniz.

Dolabınızda Olması Gereken 5 Çanta Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Sena dedi ki:

    Dolabınızda mutlaka olması gereken, anahtar parçanız olacak İpekevi siyah şal 100 TL. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz