Doğru Erkek Nasıl Bulunur ?

5 yıl önce
1.855 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Doğru Erkek Nasıl Bulunur ?

Merhabalar sevgili okurlarımız ve saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Bu yazımızda biz bayanların en çok ilgilendiği konu ve sorduğu sorulardan biri olan “Doğru erkeği nasıl buluruz ?” sorusuna cevap niteliğinde bilgiler vereceğiz. Öncelikle şunu bilmenizde fayda var ki; sizin için doğru erkeği bulmak kesinlikle imkansız değildir. Her insan hak ettiği, kendisi için doğru olan erkeği bulma şansına sahiptir ve bu hiç de zor olan bir ihtimal değildir.

1. Öz Eleştiri Yapın!

Sizin için doğru olan erkeği aramaya başlamadan önce, kendinizle baş başa kalıp bir öz eleştiri yapın. Dürüst bir şekilde hatalarınızı, eksik yönlerinizi ve bugüne kadar doğru erkeği neden bulamadığınızı düşünün. Sonrasında kendi hayatınıza eleştirel bir pencereden bakarak; hayatınızdaki rahatsız olduğunuz şeyleri, değiştirmek istediğiniz kısımları belirleyin. Doğru erkeği aramaya başlamadan önce bunları kesinlikle yapmanız gerekmektedir.

2. Çevrenizi Düzenleyin

Hayatınızdan tutun da, çevrenize kadar değiştirmek istediğiniz her şeyi değiştirin. Hayatınızdan çıkarmak istediğiniz kişileri hiç zaman kaybetmeden biran önce çıkarın. Böylece doğru kişiyi bulduğunuzda onun için de doğru kişi olabilme ihtimaliniz hayli artacaktır. Zira sizin hayatınızda “gereksiz olarak gördüğünüz biri, karşı taraf için ne olarak görünecektir herhalde tahmin edebilirsiniz. Tabii ki; hayatınıza girecek kişi sizi sıkıntılarınız ve hatalarınız ile sevebilir lakin kimse de hayatına gireceği kişinin peşinden birçok sorumluluk yüklemesini istemeyecektir.

3. Kendinize Zaman Ayırın

Doğru erkeği istiyorsanız siz de kendinize doğru şekilde bakmalısınız. Hayatınızın aşkıyla karşılaştığınızda; onu büyüleyecek kadar güzel ve bakımlı olmanız gerekmektedir. Kim ne derse desin; bir bayan da, bir erkek de dış görünüşe fazlasıyla önem vermektedir. İlk görüşte karşımızdakini etkileyebilmemiz için; atacağımız ilk mermi dış görünüşümüz olmalıdır.

4. Ondan Ne İstiyorsunuz ?

Hayatınıza girecek olan kişiden ne istediğinizi ve ondan neler beklediğinizi önceden belirleyin. Siz ne istediğinizi tam olarak bilmediğiniz sürece, karşınızdaki insan ne kadar mükemmel olursa olsun o ilişki kesinlikle kalp kırıklığı ile sonuçlanacaktır. Ne istediğiniz konusunda net olamıyorsanız; geçmiş ilişkilerinizden çıkardığınız dersleri incelemeniz iyi olacaktır.

5. Aranması Gereken Yerde Arayın

Sizin için doğru olan kişiyi bir diskoda bulabilme ihtimalinizin hayli düşük olduğunu herhalde kabul edersiniz. Uzun ve ciddi bir ilişkinin kahramanını alkolle karışık bir gecede bulabilme ihtimaliniz zordur. Sizin için doğru olan kişiyi, doğru yerlerde aramak bu işin kritik püf noktalarından biridir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz