Dinlenerek Uyanmak | Mavibayan.com

Dinlenerek Uyanmak
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.001 kez görüntülendi

Dinlenerek Uyanmak

Merhaba hanımlar! Neredeyse herkesin en büyük sorunu erken yatsa bile dinlenemeden uyanmaktır. Saatlerce uyuyup yinede yorgun uyanmak kadar berbat bir şey yoktur herhalde. Bebekler gibi uyumak benzetmesini hepiniz hem duymuşsunuzdur hemde mutlaka bir kerede olsa yaşamışsınızdır. Bebekler gibi uyumak gerçekten çok güzel bir şeydir. Uyuyunca bütün yorgunluk gider, dinlenmiş bir zihinle ve vücutla uyanırsınız. Ama eğer siz erkenden yatmanıza rağmen yorgun kalkıyorsanız ve gün boyunca yorgun oluyorsanız, bütün gün kahveyi elinizden bırakamıyorsanız hatta sudan fazla içmeye başladıysanız sizde son dönem hastalığına yakalanmışsınız demektir. Elektronik Uykusuzluk. Teknoloji hayatımızı ele geçirdiğinden beri artık her şey daha Çoğu şeyi eskiye göre artık hiç yorulmadan kolaylıkla yapıyoruz. Bedenen neredeyse yorulmadığımız bu zamanlarda kendimizi yorgun ve halsiz hissetmemizin nedeni tamamen sürekli uyanık olan zihnimizden kaynaklanıyor.

Sokaktaki rengarenk billboardları, sürekli değişen vitrinleri, mağazalardaki indirimleri, televizyonlardaki reklamları biz çok farkında olmasak bile zihnimiz sürekli takip ediyor. Değişen alışkanlıklarımız yüzünden gece uyanıp su içmeye kalksak bile sosyal medya hesaplarımıza bakıyoruz, gün boyu bilgisayar başında olmasak da akıllı telefonlarımızdan dünyayı takip ediyoruz. Uykusuz geçirilen bir gece cildimizin daha mat, cansız ve kırışık görünmesine neden olur.

Yarın sabah aynaya baktığınızda daha genç görünmek ister misiniz ? Evet, kim istemez ki ? Estée Lauder’in kadınlara armağanı, yenilenen teknolojisi ile yeni Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II. Yeni Advanced Night Repair, patentli ChronoluxCB teknolojisi ile hücre arınmasını ve senkronizasyonunu bir araya getirerek hücrenin gece boyu doğal onarım sürecini maksimize etmesini sağlıyor. Böylece bizlerde her sabah güne daha genç ve daha güzel bir ciltle uyanmak üzere zamanı geri sarıyoruz.

Dinlenerek Uyanmak Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz