Derinin Modası

6 yıl önce
994 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Derinin Modası

Merhaba hanımlar! Ne kadar zaman geçerse geçsin derinin modası hiç geçmeyecek. Hemen hemen her parçayla uyumlu durabilen deri parçalar gerçekten çok şık duruyor. Her ortamda rahatlıkla kullanılabilen deri parçaları sizde mutlaka kullanın. Hafta sonlarında, ofiste, bir davette farklı kıyafetlerle kombin yapabileceğiniz deri parçaları çok seveceksiniz. Mavibayan.com ekibi olarak yayınlamaktan zevk aldığımız yazılarımızdan bir tanesi daha sizlerle!

Yalnız dikkat etmeniz gereken bir konu var. Derilerin fiyatı çok olduğu için suni deri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Fakat suni deriler düşündüğünüz kadar dayanıklı değil, çok kısa zamanda yıpranıp kullanılmaz hale gelebilir, eğer suni deri alacaksanız bu ihtimalide göze almanız gerekiyor.

Çoğu markada sezon indirimi olduğundan dolayı hem bu sene hemde seneye giymek için deri bir kıyafet alabilirsiniz. Kabanlar, ceketler, etekler, pantolonlar, ayakkabılar ve çantalar. Deri bu parçalara gerçekten çok yakışıyor. Üstelik tamamen deri giyinmeyi sevmiyorsanız deri olmayan bir kabanın omuzlarında ya da kollarında deri kullanabilirsiniz.

İleri ki sezonlarda deri şortlar tasarımcıların gözdesi olacak. Deri şortları ofiste şifon bir bluz ile, dışarıda ise spor bir sweatshirt ile kullanabilirsiniz. Deri elbiseler ise bayanlarda çok güçlü bir şıklık oluşturuyor. Deri elbiseleri şortlarda olduğu gibi ofiste ve günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Üstelik bir davete giderken şık görünmek istiyorsanız deri elbisenizi doğru aksesuarlar ile tamamlamalısınız. Önümüzdeki sezonda asimetrik kesimli ve farklı renklerin birleşmesiyle oluşan deri tasarımları özellikle eteklerde göze çarpacak.

Deri parçalar sadece kış aylarında değil yaz aylarında da kullanılacak. Yazın deri giyilmez diye düşünebilirsiniz fakat tasarımcılar yaz sezonunda parçalarında deriyi oldukça fazla kullanılıyor.

Derinin Modası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz