Demek Akalın'ın Kızının Odası (Hira'nın Odası) | Mavibayan.com

Demek Akalın’ın Kızının Odası
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.922 kez görüntülendi

Türkiye’de pop müziğin en sevilen yüzlerinden biri olan Demet Akalın‘ın, takip edenlerin bileceği üzere yakın zamanda kızı Hira, dünyaya “merhaba” diyecek. Kendisi henüz doğmadı fakat anne ve babasını daha şimdiden yoğun bir tempoda koşturmaya başladı diyebiliriz. Demet Akalın kızı Hira’nın bebek odasını daha doğmadan dizayn etti ve resimleri de hayranlarıyla paylaştı. Özellikle yakın zaman içerisinde kız bebek bekleyen bayan okurlarımız var ise belki hoşlarına gider diye mavibayan.com ekibi olarak paylaşmak istedik.

Hira Adının Anlamı Nedir ?

Peygamber Efendimize (S.A.S) ilk vahyin geldiği Hira Dağındaki mağaranın ismidir. Cebrail (Vahiy Meleği), P-peygamberimize ilk defa bu mağarada görünüp vahyi bildirmiştir.

Demet Akalın “Baby Shower” Partisi Düzenledi

Demet Akalın, Hira’yı kucağına almak için gün sayarken bir yandan da yayınladığı fotoğraflarla halkın beğenisini topluyor. Yakın zaman içerisinde doğacak olan kızı Hira için “baby shower” partisi düzenleyen Demet Akalın, fotoğrafları an be an hayranları için yayınladı. Demet Akalın’ın düzenlediği “baby shower” gecesine, Pınar Altuğ, Işın Karaca, Deniz Akkaya ve Petek Dinçöz gibi ünlü isimler adeta akın etti. Arkadaşlarının kendisi ve bebeği için getirdiği hediyeler hakkında konuşan Demet Akalın: “Eşim (Okan Kurt) bana küpe almış. Doğumda bu hediyenin büyümesi gerek! Petek de altın emzik getirmiş.” dedi.

Eşi Okan Kurt’un kendisinden daha çok aş erdiğini belirten Akalın: “Okan, felakete doğru gidiyor” şeklinde espri yaparken, herkesi gülme krizine soktu. Eşini kızlarından kıskandığını da belirten Akalın: “pabucum çoktan dama atıldı” dedi.

Demek Akalın’ın Kızının Odası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz