Çikolata Maskesi Nasıl Yapılır ? | Mavibayan.com

Çikolata Maskesi
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.164 kez görüntülendi

Çikolata Maskesi

Merhaba bayanlar! Geçen her günün getirdiği yorgunluk yüzümüze fazlasıyla yansıyor. Yüzümüzün canlı, dinamik ve daha sağlıklı görünmesi için çok harika bir maske tarifi vereceğiz. Mavibayan.com ekibi olarak araştırdık ve bizi çok mutlu edecek bir maske tarifi bulduk. Çikolata maskesi. Çikolata deyince herkes mutlu olur. Çikolatanın içindeki mutluluk veren hormon tüketen herkesi gerçekten mutlu eder. Eğer delicesine çikolata seviyorsanız doğal olarak dünyanın en mutlu insanı siz olursunuz. Peki ya çikolatayı maske olarak yüzünüze sürmeye kıyabilir misiniz ? Ya da sizce çikolatayı yüzünüze maske olarak sürmeniz tüketirken kazandığınız mutluluğu size hissettirebilir mi ? Evet hissettirir. Bence tarifini vereceğimiz bu maskeyi mutlaka denemelisiniz, sizde hissedeceksiniz bu maskenin mutlu ettiğini. güzel bir görüntüye kavuşturmakla beraber sizi gerçekten şımartacak.

Çikolata cilt için gerçekten çok faydalı. Sizde bu yüzden çikolatanın bu faydasını kullanın ve çikolata maskesini hiç vakit kaybetmeden hazırlamaya başlayın. Duş almadan önce çikolata maskesini yapıp mutlu mutlu kitap okumanızı öneririz. Şimdi geçelim bizi mutlu edecek ve şımartacak çikolata maskesine.

Malzemeler

  • 1 adet sandoz (C vitamini)
  • 1 adet sütlü çikolata

Hazırlanışı

Sandozu su yardımı ile iyice eritin. Erittikten sonra içerisine çikolatayı kırıp ekleyin. (Sütlü çikolatanız pastahanelerde kullanıldığı gibi un halinde olursa maskenizi daha rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz.) Sandozu ve çikolatayı krem kıvamına gelinceye dek iyice karıştırın.

Maskeyi hazırladıktan sonra temizlenmiş cildinize iyice yedirin ve 10-15 dakika boyunca kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra çikolata maskesini ılık su ile durulayın ve bir kağıt havlu yardımı ile nazikçe kurulayın.

Bu maskeyi haftada bir kere yapabilirsiniz. İçinde bulunan sütlü çikolata cildinizi sakinleştirecek ve mutlu hissetmenize sebep olacaktır. C vitaminli sandoz ise cildinizin canlı ve dinamik görünmesini sağlayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz