Çanta Modelleri | Mavibayan.com

Çanta Modelleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.220 kez görüntülendi

Çanta Modelleri

Merhaba hanımlar! Bir bayan dışarıya çantasız adım atmamalı. Zaten çantanın içine koymanız gereken şeyleri çantanız olmadan nasıl taşıyacaksınız. Şahsen ben çantasız dışarı çıktığım zaman kendimi eksik hissediyorum. Çantanızın içine en basitinden telefonunuzu, cüzdanınızı, makyaj malzemelerinizi koyarsınız. Kısaca bayanlar çantasız gezemez. Fakat yeni moda olan bu iki çanta dışarı çıkarken içlerinize ne bulursanız koyma alışkanlığını değiştirecek. Şeffaf çanta ve kitap görünümlü çantalar…

Şeffaf Çantalar

Sizde biliyorsunuz ki her gün yeni bir moda akımı ortaya çıkıyor. Şeffaf çantalar oldukça zarif ve hoş görünüyor. Bayanların zarafet ve şıklığını pekiştirecek oldukça güzel bir seçenek. Jennifer Lawrence, Beyonce, Jessie J gibi ünlülerin tercih ettiği şeffaf çantaları sizde çok seveceksiniz. Bu çantalar genelde portföy olarak tasarlandığı için sizde bir davete ya da akşam yemeğine giderken görünümünüzü tamamlaması için tercihinizi şeffaf çantalardan yana kullanabilirsiniz.

Şeffaf çantaların mavi, kırmızı gibi renkli olanları var, renkli olarak gayet hoş duran bu çantalardan sizde mutlaka edinebilirsiniz. Renksiz olanların en büyük avantajı ise kıyafetinizin ve ayakkabınızın rengine çantanızı uydurmak zorunda kalmazsınız. Bu yönüyle gayet güzel bir seçenek olan renksiz çantaları da tercih edebilirsiniz. Seçim sizin!

Kitap Görünümlü Çantalar

Okurken hayran olduğunuz ya da okumayı çok istediğiniz kitapları artık yanınızda gezdirebilirsiniz, hemde çanta olarak. Kitap görünümlü çantaları çok seveceksiniz ve kullanarak kendinize hayran bırakacaksınız. Üstelik kitapları gün boyu yanınızda taşıyarak, onları herkese tanıtma şansınız olacak. Sizde mutlaka böyle bir çanta alın ve sevdiğiniz kitapları yanınızda taşıyın.

Çanta Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar HaberPortali dedi ki:

    Marka Diyarı: Mango 2014 Çanta Modelleri: Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz