Cansu Taşkın Fotoğrafları

6 yıl önce
10.474 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız ve saygıdeğer ziyaretçilerimiz! Bu yazımızda sizlere Twitter sayesinde ününe ün katan, son dönemin en popüler mankenlerinden biri olan Cansu Taşkın ile merhaba diyoruz! Kendisi Twitter’a koyduğu fotoğraflar sayesinde hayli ilgi görmüş ve kısa zaman içerisinde adını duyurmuştu. Verdiği pozlar ve samimi tavırları ile takipçisi olan herkesin sevgisini kazanan Cansu Taşkın’ın adı kısa zaman önce Hacı Sabancı ile anılmış ve hemen sonra da birlikte kameralara yakalanmışlardı.

Daha önce bir alışveriş merkezinde görüntülenen ve elindeki poşetlerden Fenerbahçeli olduğu anlaşılan Cansu Taşkın, sonrasında Twitter adresi üzerinden Fenerbahçeli futbolcu Cristian Baroni ile olan fotoğrafını yayınlayarak, Fenerbahçeli olduğunu tüm takipçilerine duyurmuştu. Fenerbahçe’ye yakın kaynaklardan aldığımız haberlere göre düzenli olarak Fenerbahçe’nin maçlarına giden ünlü manken, taraftarlarca da hayli sevilmekte.

Gelecek neyi gösterir bilinmez ama daha şimdiden bu denli ünlü olan Cansu Taşkın, çok daha popüler olacağa ve daha başarılı işlere imza atacağa benziyor. Mavibayan.com ekibi olarak bizde bu denli sevilen bir mankenin fotoğraflarını sitemize ekleyerek, sizlere sunmak istedik.

Cansu Taşkın Fotoğrafları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz