Çağatay Ulusoy (Yaman) Saç Modeli

6 yıl önce
36.525 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Çağatay Ulusoy (Yaman) Saç Modeli

Sevilen dizi Medcezir’in yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy’un saç modeli son günlerde hayli beğeni almaya başladı. Özellikle Hülya Avşar’ın beğendiğini dile getirmesinin ardından gerek bayanlar gerekse erkekler arasında hızla araştırılmaya başlayan saç modeli, her geçen gün başkalarını da etki almaya devam ediyor. Son 1 aydır, insanların kuaförlerine gösterdikleri en popüler saç modeli olduğu kesin olarak bilinmekte. Peki Çağatay Ulusoy’un yada dizideki adıyla Yaman Koper saç modeli nedir, nasıl yapılmıştır ?

Öncelikle Çağatay Ulusoy’un kuaförü, aynı zamanda birçok ünlünün de birlikte çalıştığı Şükrü Dudu’dur. Son zamanlarda hayli popülerleşmiş, işinin ustası olan Dudu, Çağatay Ulusoy’un şuan ki saç modelinin de yaratıcısıdır. Şükrü Dudu, bu saç modelini Çağatay Ulusoy’a aktarabilmek için yakışıklı oyuncunun saçlarının uzamasını yaklaşık 4 ay bekledi. Saçlar uzadıktan sonra oyuncunun saçları, defrize işlemi ile düzleştirildi. Yaklaşık 3 ay boyunca düz kalacak saçları, 2 ton da açıldı. Böylece Çağatay Ulusoy bugünkü saç modeline kavuşmuş oldu.

Tabii şunu da belirtmek lazım ki; her ne kadar dağınık gözükse de o saçlar ile dizinin çekimlerinden önce en az 1 saat uğraşılmaktadır. Yani saçlarınıza yukarıdaki işlemleri yaptırdıktan sonra anında aynı görünüme kavuşmasını beklemeyin. Her saç modeli gibi bu saç modeli de düzenli olarak bakım istemektedir. Genel olarak “dalgalı” gibi gözükse de ciddi anlamda hoş duran bu model, yakın zamanda daha pek çok kişide görülecek gibi.

Tabii böylesine güzel bir saç modelini Türk halkına tanıttığı için mavibayan.com ekibi olarak Şükrü Dudu‘ya da teşekkür ederiz.

Çağatay Ulusoy (Yaman) Saç Modeli Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Melike dedi ki:

    Çağatay Ulusoy’un Magazin D Röportajı kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için (08/03/2014): Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz