Bu 5 Yiyecek Zayıflamaya Yardımcı Oluyor! | Mavibayan.com

Bu 5 Yiyecek Zayıflamaya Yardımcı Oluyor!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
749 kez görüntülendi

Bu 5 Yiyecek Zayıflamaya Yardımcı Oluyor!

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Yazın yaklaşması ile beraber özellikle biz bayanlar, fazlalıklarımız konusunda biraz endişeliyiz. Yaza sayılı haftalar kala, fazlalıklarımız hala yerli yerinde durmakta ve nasıl kurtulacağımızı bilmemekteyiz. Mavibayan.com ekibi olarak durumu bildiğimizden sizlere çeşitli zayıflama yazıları yayınladık bundan sonra da yayınlamaya devam edeceğiz. Bu yazımızda da özellikle diyet yapanlara yardımcı olacak bir rehber yazısı ile karşınızdayız. Zayıflamak isteyen bayanlara, zayıflatan 5 yiyeceği tanıtacak haliyle yardımcı olmuş olacağız.

Yulaf Ezmesi

Spor salonlarında çalışanlara mutlaka önerilen yulaf ezmesi, özellikle sabah kahvaltılarında hayli tüketilmektedir. Yapısı gereği tok tutan yulaf ezmesi ile güne başlamak sizleri zinde ve tok tutacaktır. İlaveten spor yapanlar için kas gelişimini de sağlayan bu besin, bağışıklık sistemini de güçlendirmektedir.

Yoğurt

Sindirim sistemini düzenlemesi ile tanılan yoğurdun, 100 gramında 50 kalori bulunmaktadır. Hemen hemen her öğün tüketilebilir olan yoğurt, metabolizmayı hızlandırmaya yaradığı gibi aynı zamanda yağ yakımında da hayli önemli rol üstlenmektedir.

Greyfurt

Greyfurt kiloları ile savaş veren insanlara yardımcı olan bir besindir. Özellikle yemeklerden önce yenen yarım greyfurt kilo vermeyi hızlandırmaktadır. Yarım greyfurtun içerisinde sadece ve sadece 39 kalori bulunmaktadır.

Lor Peyniri

Lor peyniri, kasların yeniden yapılanmasında hayli önemlidir. Diyetlerde kullanılmakta olan lor, kolay sindirilen bir karbonhidrat besinle birlikte tüketildiği vakit kasların ayrıca güçlenmesine sebep olmaktadır.

Brokoli

1 porsiyon brokoli hemen hemen 30 kaloriye denk gelmektedir (daha bile azdır). Birçok faydası bulunmakta olan brokoli, düşük kalorisi sebebiyle sık sık tüketilebilir bir besindir. Yapısı gereği çiğ ya da pişirerek de tüketebilirsiniz!

Bu 5 Yiyecek Zayıflamaya Yardımcı Oluyor! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz