Banyoyu Büyük Göstermenin Yolları

6 yıl önce
2.545 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Banyoyu Büyük Göstermenin Yolları

Merhaba hanımlar! Evde en önemli olan şey ferahlıktır. Sıkış tıkış bir ev yerine geniş rahat rahat eşyaların konulabileceği bir evi herkes tercih eder. Çünkü böyle bir ev misafirlerin ağırlanması için idealdir. Oturma odası ve mutfak değil sadece, banyonun da büyük olması istenir. Stili ne olursa olsun banyo küçükse küçüktür. Ama biraz renk değişikliği, aydınlatma, biraz görsel sihirle banyonuzu rahat bir yer haline getirebilirsiniz. Ufak tefek yöntemler oturma odasında kullanılıyorken neden banyoda kullanılmasın ki ? Banyonuzu çok daha güzel hale getirmek sizin elinizde yeter ki bunu isteyin.

Renklerin huzur verici etkisinden yararlanın. Açık ve soft renkler, hem mekana daha geniş alan hissi verecek, hemde daha rahatlatıcı bir etki yaratacaktır. Banyonuzda güçlü ve çarpıcı renkler kullanmaktan kaçının. Arka planda nötr, pastel renkleri ve beyaz tonlarını kullanın. Böylece aksesuarlarda ve havlularda canlı renkleri kullanırken istediğiniz kadar özgür olabilirsiniz.

Doğru bir aydınlatma ile banyonuzu daha geniş gösterebilirsiniz. Endirekt aydınlatmalar mekanı olduğundan daha büyük gösterir. Ayna üzerine monte edilebilecek aydınlatmalarda hem işlevsel hem dekoratif olur.

Aynalar banyoyu daha geniş gösterir. Lavabonun üstüne büyük bir ayna yerleştirerek banyonun daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz. Büyük aynanın yanına irili ufaklı birkaç ayna kullanarak tarz yaratın. Büyük ayna ışığı yansıtması nedeniyle daha geniş gösterir.

Yer döşemeleri, açık renkli ve büyük karolardan olsun. Açık renk yer karoları mekanı daha geniş gösterir. Karoları değiştirme imkanınız yoksa açık renk bir halı kullanabilirsiniz.

Banyoyu Büyük Göstermenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz