At Kestanesi ile Gençleşin

6 yıl önce
1.420 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı At Kestanesi ile Gençleşin

Merhaba hanımlar! Şimdiye kadar size birkaç tane gençleşmek için yardımcı olacak doğal yöntemler vermiştik. Şimdi bir tanesini daha ekleyeceğim. At kestanesi kullanarak büyük ölçüde genç bir görünüme sahip olacaksınız. Yaşlanmanın getirdiği kırışıklıklar ve ciltteki lekeleri büyük ölçüde yok eden, cildi güzelleştiren mucizevi bir tarif bu. Eğer sizde bu tarifi denerseniz ve düzenli olarak kullanırsanız mutlaka memnun kalacaksınız.

Her kadın gençleşmek ve güzelleşmek ister. İşte fırsatı ayağınıza kadar geldi. Sakın kaçırmayın. Cildinizin güzelliğinin keyfine varın.

Malzemeler

  • At kestanesi
  • Saf zeytinyağı

Hazırlanışı

Bir kap alın ve dörtte birini dolduracak şekilde at kestanesi ekleyin ve kalan da saf zeytin yağını ilave edin ve blenderdan geçirin. Tamamen sıvı hale gelene kadar bu işlemi yapmaya devam edin. Elde ettiğiniz karışımı bir kavanozun içine koyun ve kavanozu siyah bir poşetle tamamen kaplayın.Evinizin en güneş alan bir köşesine koyun ve yirmi gün boyunca orada bekletin. Yirmi gün sonra kavanozu alın ve içindeki karışımı elekten geçirin ve temiz bir kap içine koyun. Artıkları ise çöpe atın artık bir işinize yaramayacaktır. Elde ettiğiniz bu harika yağını düzenli bir şekilde kullanın. Cildinizi temizledikten sonra yüzünüze sürün ve gençleşin.

Not: Elde ettiğiniz at kestanesi yağı varislere de çok iyi gelecektir. Eğer varisleriniz varsa geçmeleri için kullanabilirsiniz. Vücudunuzun ağrıyan yerlerine sürün ve birkaç güne iyileşin.

At Kestanesi ile Gençleşin Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Tuba dedi ki:

    Birbirimize böyle saçma ses kayıtları göndermek ayrı bi güzel ya 😀 Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz