Ankara'daki Sosyete Pazarları | Mavibayan.com

Ankara’daki Sosyete Pazarları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.015 kez görüntülendi

Ankara’daki Sosyete Pazarları

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Sosyete pazarları, son zamanlarda ülkemizdeki bayanların en çok araştırdığı ve tercih ettiği mekanlar arasında başı çekmekte. Bizde Mavibayan.com ekibi olarak sosyete pazarlarına olan ilgiyi bildiğimizden ötürü, sizler için bir araştırma yaptık ve internet sitemiz üzerinden şehir şehir yayınlamaya karar verdik. Eğer sizde Ankara’da oturuyorsanız ve sosyete pazarlarının yeri hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz, bu yazımız çok işinize yarayacak demektir!

Başkent Ankara’da sosyete pazarları ne yazık ki her ilçede kurulmamakta. Türkiye’deki sosyete pazarlarının gelişimine başkent Ankara ayak uyduramamış vaziyette. Eskiden beri sayıca her zaman en azı oynayan Ankara, günümüzde de sosyete pazarları konusunda hayli geride. Eskiden Sıhhiye Sosyete Pazarı ile Maltepe Sosyete Pazarı ile idare eden halk şimdilerde biraz daha geniş alternatiflere sahip. Lakin gel gelelim Maltepe Sosyete Pazarı, yer değişiminin ardından eski popülaritesine bir türlü kavuşabilmiş değil.

Son zamanlarda Ankara’da yükselen bir değer olarak görülen Çankaya Nişantaşı Sosyete Pazarı, her geçen gün gelişimi ve gördüğü ilgiyi arttırmakta. Çankaya’nın yanı sıra Yeni Mahalle Batı Kent Sosyete Pazarı da bir açıldı tam açıldı! Son zamanlarda en çok ziyaret edilen mekanlardan olan Batı Kent Sosyete Pazarında bu aralar iğne atsan yere düşmüyor.

Ankara’daki Sosyete Pazarlarının Günleri ve Yerleri

1. Bahçelievler – Emek
2. Ümitköy – Könutkent: Çarşamba, Cumartesi, Pazar
3. Türkkonut: Çarşamba
4. Yaşamkent: Cumartesi
5. Elvankent: Pazartesi
6. Eryaman: Pazar
7. Yenimahalle (Batıkent): Cuma, Pazar
8. Toki – türkuaz: Cumartesi, Pazar
9. Sıhhiye: Perşembe
10. Çankaya (Nişantaşı): Salı, Cuma, Pazar
11. Ayrancı Antika Pazarı – Her Ayın İlk Haftası Pazar Günü

Not: Sosyete pazarlarının hemen hemen tamamının farklı semtlere ücretsiz servisleri bulunmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz