Alfa beta abiye modelleri

4 yıl önce
4.277 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Alfa beta abiye modelleri

Alfa beta abiye modelleri

Abiye, kıyafet ve moda sektöründe, birbirinden farklı moda tasarımcısı ve firma bulunurken, en şık parçalar her yıl en yeni kreasyonlar ile sizlere sunulmaktadır. Elbette ki bunlar arasında seçim yapmakta bir hayli zor oluyor. Birbirinden şık parçalar arasından seçim yapabilmek için, alfa beta abiye modelleri sizlere yardımcı olurken, şu modellerine göz atabiliriz.Abiye modelleri için tercih sıkıntısı çeken bayanlar alfa beta abiye modelleri tercih edilebilir.

Sırt detaylı abiye

Sırtında transparan ya da ten rengi kumaş üzerine siyah işlemeler kullanılarak, farklı bir model ortaya çıkarılmıştır. Yine bu kısımda yer alan işlemeler, çift askı şeklinde omuzlarda da kendini göstermiştir. Bunun yanı sıra aynı model de, straplez yaka kullanılarak, göğüs dekolteli abiye dizaynı ön plana çıkartılmıştır. Etek boyu ise uzun tutularak, bir pelerin havası verilirken, diz kapak hizasında bulunan derin yırtmacı ile oldukça çekici bir model olarak tercih edilebilir.Abiye almayı tercih eden bayanlar için yeni abiye modelleri ni incelemek isteyenler http://www.abiyemodeli.com  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Omuz dekolteli abiye

Yeni koleksiyonları arasında yer alan omuz dekoltesine önem verilmiş bir model de halen 2017 ve 20178 kreasyonlarına uygun olarak dizayn edilerek, kullanılabilir. Sırtında üçgen bir kesim detayı kullanılarak sırt dekoltesi verilirken, omuzları da dekolteli olarak tasarlanmıştır. Etek boyu ise yine hafiften uzun tutularak, yerleri süpüren şık bir tasarıma sahip.

İşlemeli ve taş süslemeli

Bahsettiğimiz Alfa beta gece kıyafeti kapsamında yer alan bir model de ise, ağır taş süslemeler ve işlemeler kullanılmıştır. Pudra, krem ve bej tonları bu model için tercih edilir renkler arasında.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz