86. Oscar Ödül Töreninin En Şık Bayanları | Mavibayan.com

86. Oscar Ödül Töreninin En Şık Bayanları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.308 kez görüntülendi

86. Oscar Ödül Töreninin En Şık Bayanları

Merhaba bayanlar! 86. Oscar Ödül Töreni bu sene çok konuşuldu. Yaşanılan olaylar ve adaylar herkesin dikkatini çekti. Bütün bayanlar çok şıktı ve kırmızı halıda adeta yarıştılar. Makyaj ve saç açısından oldukça başarılı bir törendi. Bütün herkesin güzelliğini örnek aldığı ünlüler saç, makyaj ve kıyafet açısından harikaydı. Bu sene adayların çoğu doğal bir makyaj yapmayı tercih etmiş ve tercihleri gerçekten çok doğru. Zaten oldukça güzel olan bayanların aşırı abartılı makyaj yapmalarına hiç gerek yok. Ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede, nude dudaklar, hafif göz makyajları ve dalgalı saçlar ön plandaydı. Koyu tonların hemen hemen hiç kullanılmadığını söyleyebiliriz.

Angelina Jolie

Altın tonlarda seçtiği Elie Saab elbisesini yine aynı tonlarda makyajla tamamlayan Jolie, her zaman olduğu gibi bu gecenin de en güzel bayanları arasındaydı. Siyah kalemle göz rengini ortaya çıkaran oyuncu şeftali tonlarındaki ruju ile doğallığını korudu.

Kate Blanchett

En İyi Kadın Oyuncu Ödülünü alan Kate Blanchett oldukça şıktı. İngiliz asaletini doğal bir makyajla koruyan Blanchett, saç ve makyaj konusunda genç kızlara örnek olacak gibi gözüküyor. Elbisesindeki ışıltıyı nude tonlarındaki makyajla dengeleyip, gözlerini bol rimelle ön plana çıkarttı. Yandan ayrılmış dalgalı saçları sayesinde gecenin en güzel saçına sahipti.

Sandra Bullock

Oldukça güzel olan oyuncu geceden eli boş dönse bile kusursuz saç ve makyajıyla bütün herkesin beğenisini kazandı. Saçlarını dalgalı yaptıran Bullock, göz makyajında ise tercihini smokey eye’dan yana kullandı.

Lupita Nyong’O

Renkli tercihiyle içimizi açan güzel oyuncu, diğer davetlilere göre daha hafif bir makyaj tercih etti. Uçuk mavi farıyla elbisesi uyum içindeydi. Kullandığı saç aksesuarıyla ise diğer tüm davetlilerin arasından sıyrılmayı başardı.

Emma Watson

Harika bir oyuncu olan Emma Watson, çokta güzel bir bayan. Hafif bir göz makyajı yapmayı tercih eden oyuncunun, kırmızı ruju oldukça hoştu. Büyüdüğünü belli eden ancak abartıya kaçmayan Watson, Vera Wang elbisesini ıslak görünümlü saçla tamamlayarak stil konusunda da oldukça başarılı olduğunu kanıtladı.

86. Oscar Ödül Töreninin En Şık Bayanları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar ÇAPAMAG dedi ki:

    Rekor kıran selfie: Bu sene 86’ncısı gerçekleşen Oscar ödüllerini töreninin sunuculuğunu üstlenen… Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz