56. Grammy Müzik Ödüllerinin Şıkları | Mavibayan.com

56. Grammy Müzik Ödüllerinin Şıkları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.817 kez görüntülendi

56. Grammy Müzik Ödüllerinin Şıkları

Merhaba bayanlar! 56. Grammy Müzik Ödüllerine katılan bütün bayanlar şıklık yarışındaydılar. Mavibayan.com ekibi olarak kıyafetlerini inceledik, belirtmemiz gereken bir şey var; bütün bayanlar o kadar şık ve güzel görünüyor ki biz hangisinin daha şık olduğuna karar veremedik. Bu yüzden sizlerin beğenisine sunuyor ve hangisinin daha şık olduğuna sizin karar vermenizi istiyoruz. Hadi Mavibayan okurları, yazın cevabınızı seçelim en şık bayanı!

Alicia Keys

En iyi R&B Albümü ödülünü alan Alicia Keys geceye gerçekten çok şık bir kıyafetle katıldı. Armani Prive adlı markanın tasarladığı koyu mavi bir kıyafet giyen Alicia Keys göz kamaştırdı. Ayrıca saçlarının da çok güzel göründüğünü belirtmek isteriz.

Ariana Grande

Elbisesi ve ayakkabılarının uyumuyla dikkat çeken Ariana Grande saçlarının ve yüzünün doğallığıyla oldukça şıktı. Dolce&Gabbana adlı markanın tasarladığı siyah  üzeri çiçek desenli bir elbise seçen Ariana Grande’nin elbisesi oldukça tatlı ve hoştu. 

Beyonce

Açılışta eşi Jay Z ile beraber harika bir performans sergileyen Beyonce her zamanki gibi çok hoş görünüyordu. Üzeri desenli transparan beyaz bir elbise tercih eden Beyonce hem elbisesinin hemde saçıyla makyajının güzelliği ile dikkat çekti.

Kacey Musgraves

En İyi Country Şarkısı ve Albümü ödüllerini alan Kacey Musgraves oldukça şıktı. Armani Prive adlı markanın tasarladığı eteği kat kat ışıltılı elbisesiyle göz kamaştırdı. Üstelik ödüllerini almadan önce sergilediği performansta giydiği elbisesinin de çok şık olduğunu belirtmek gerekir.

Katy Perry

Şarkılarıyla ve güzelliğiyle bütün herkesi kendisine hayran eden Katy Perry’nin elbisesi bizce gecenin en güzel elbisesiydi. Saçları takıları ve kıyafetiyle göz kamaştırdı Katy Perry. Beyaz tüllü elbisesinin üzerinde notalar vardı ve geceye en uygun müzik dolu bir elbiseydi.

Kelly Osbourne

Badgley Mischka adlı markanın tasarladığı bir elbiseyi seçen Kelly Osbourne oldukça şıktı. Siyah elbisesinin omuzlarındaki gösterişli taşlar çok güzeldi. Mor saçlarıyla dikkat çeken Kelly Osbourne görüntüsüyle göz kamaştırdı.

56. Grammy Müzik Ödüllerinin Şıkları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Markafoni dedi ki:

    56. Grammy Ödülleri foto galerisi için tıklayın. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

  2. Avatar Sinir Noff dedi ki:

    56. Grammy Ödülleri sahiplerini buldu. İşte geceden ve kırmızı halıdan ışıltılı görüntüler… Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz