2014 YGS Sınav Soruları Yayınlandı! | Mavibayan.com

2014 YGS Sınav Soruları Yayınlandı!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.112 kez görüntülendi

2014 YGS Sınav Soruları Yayınlandı!

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Tüm lise son sınıf öğrencilerinin heyecanla beklediği YGS sınavı bugün gerçekleşti. Öğrencilerin uzunca bir zamandır hazırlanmakta oldukları sınavın geçip gitmesi tabii ister istemez kendilerine bir rahatlık kattı. Sınavın ardından yapılan yorumlara bakıldığında çok çelişkili cevaplar alındığı görülmektedir. Zira bazı öğrencilere inanılmaz kolay gelen sorular bazı öğrenciler tarafından da zor olarak nitelendirilmiştir.

Mavibayan.com ekibi olarak araştırmalarımız sonucunda, sınav hakkında yapılan yorumlarda genel kanının “zor” olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca ÖSYM tarafından daha önce açıklanmış olan fakat herkesin “iptal olur” gözüyle baktığı soruların tamamını açıklamama projesi de gerçek oldu. ÖSYM bugün soruların yalnızca %20’lık kısmını yayınlayarak, sözünün arkasında durdu. Öğrenciler için bu durum iyi midir kötü müdür bilinmez lakin stresi engellediğini söylemek gayet mümkündür.

Biz de Mavibayan.com ekibi olarak, 2014 YGS sınavına girmiş olan bütün öğrencileri tebrik eder ve istedikleri puanları almalarını dileriz. Ayrıca aşağıdaki link sayesinde ÖSYM tarafından açıklanan %20’lik soru dilimine ulaşabilir, cevaplarınızı karşılaştırabilirsiniz. Yolunuz açık olsun! 🙂

2014 YGS Soruları ve Cevapları

2014 YGS Sınav Soruları Yayınlandı! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz