2014 Swarovski İlkbahar Yaz Koleksiyonu | Mavibayan.com

2014 Swarovski İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.015 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Uzun zaman sonra yine bilinen bir markanın 2014 koleksiyonunu sizlere sunmaktan keyif duyuyoruz. Mavibayan.com ekibi olarak beğenerek ve severek takip

ettiğimiz Swarovski’nin 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu gerçekten görülmeye değer. Eğer siz de Swarovski hayranıysanız ve şayet 2014 koleksiyonuna henüz göz gezdirmediyseniz yazımızın hayli hoşunuza gideceğine eminiz.

Swarovski, 2014 İlkbahar Yaz sezonu için ilk defa sanata övgü niteliğinde bir koleksiyon hazırlayıp, sundu. Kavimsel el sanatlarından tutunda çağdaş sanata kadar farklı etkileri bünyesinde barındıran bu yeni koleksiyon, toprak tonları ve parlak renkleri ile göze çarpıyor. Swarovski’nin kendine has tasarımları, etnik kültürler ve sanat akımları ile beraber kullanılmakta.

Swarovski, sadelik ve ışıltıyı kaynaştıran koleksiyon içerisinde gelenek ve el sanatlarını en ileri takı teknikleriyle birleştiriyor. Rahat ve aynı zamanda doğal bir kavimsel ihtişam ile “monokrom mavi” konseptleri bu sezonun ana iki teması olarak gösterilebilir.

Kristalin Yeni Yüzü

Az önce de bahsettiğimiz gibi kavimsel ihtişam temasında Afrika’nın sanat ve el işçiliğinden hayli esinlenen kavimsel çizgilere, şehirli bir vurgu katıldığını görüyoruz. Altın sarısı, altın ile gümüş kaplama malzemelerin ağaç, deri ve ya kordon gibi basit malzemeler ile birlikte kullanılması sonucu ortaya çıkan çağdaş tasarımlar ile hayvan izleri, dövme aletler ve hareketli püsküller ile cesur vurgular verilmekte. Tüm bunlar kristale ilginç bir çekicilik katmakta.

2014 Swarovski İlkbahar Yaz Koleksiyonu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz