2014 Siyah Abiye Modelleri | Mavibayan.com

2014 Siyah Abiye Modelleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
4.765 kez görüntülendi

2014 Siyah Abiye Modelleri

Tıpkı 2013 yılında olduğu gibi yeni yıl olan 2014’de de siyah abiye modelleri hayli dikkat çekmekte. Aslına bakarsanız bu durum çok yadırganmamalı zira özellikle ağır elbiselerde siyah rengin duruşu bir başka olmakta. Yıllardan beri hiçbir zaman ağırlığını kaybetmeden siyah, 2014 siyah abiye modellerinde de kendisini bir hayli gösteriyor. Özellikle gece yemekleri ve düğünlerde fazlasıyla tercih edilen siyah abiyeler, bayanların bu yılda gözdesi olacağa benziyor. Bizde mavibayan.com olarak bu durumu bildiğimiz için, sizlere bu yazıyı hazırladık. İçerisinde bulacağınız görseller ile bu yıla damga vurması muhtemel abiye modellerini fazlasıyla inceleyebilirsiniz.

Peki siz elbise seçiminde nelere dikkat ediyorsunuz ? Aslında bu soru oldukça önemlidir zira bayanların şık görünmesi açısından elbise seçimlerindeki tercihler kilit nokta durumundadır. Eğer “dikkat ettiğim bir nokta yok” diyorsanız bundan sonra dikkat etmeniz gereken ilk nokta vücudunuza oturuşu olmalıdır. Elbise seçimlerinde vücut şeklinize en uygun elbiseyi seçmek, hem vücudunuzu hemde elbiseyi inanılmaz derecede olumlu etkilemektedir. Unutmayınız ki; moda denilen şey aslında insanın kendisine yakışanı giymesidir. Vücudunuza oturmayacak pahalı bir elbise de sizlere hiçbir güzellik katmayacaktır. Bunun bilincinde olarak olarak elbise seçimlerine dikkat etmenizi kesinlikle öneriyoruz.

Siyah rengin elbiselerdeki önemi ise hiç şüphesiz zarif ve zayıf göstermesidir. Özellikle balık etli bayanların, elbise seçimlerinde siyah rengi tercih etmelerini kesinlikle tavsiye etmekteyiz. Zaten abiye modelleri arasında en çok bulunacak renk, siyah ve tonlarıdır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz