2014 Kot Ceket Modelleri | Mavibayan.com

2014 Kot Ceket Modelleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.357 kez görüntülendi

2014 yılı eski trendlere geri dönüş yılı olacağa benziyor. 80’li 90’lı yılların modası kot ceketler de 2014 yılının yaklaşması ile beraber tekrardan kendisini göstermeye başladı. Son birkaç aydır çok ilgi odağı oldukları için bizde bu konuda boş durmayıp, beğendiğimiz modellerden oluşan bir yazı hazırlamaya karar verdik. Eğer yakın zamanda modaya uyup kendinize bir kot ceket almayı düşünüyorsanız, bu yazının size çokça fikir vereceğine emin olabilirsiniz. Çeşitli kaynaklardan araştırdığımız birçok modeli sizlere sunacak, içlerinden en az birini beğenmenizi sağlayacağız. Unutmayınız ki mavibayan.com olarak tek arzumuz sizlere merak ettiğiniz her konuda fikir vermektir.

İlk olarak kot ceket alırken nelere dikkat etmelisiniz bunları basitçe anlatmak istiyoruz. Öncelikle alacağınız kot ceketin vücudunuza oturması çok önemlidir. Çok geniş, aşırı bol olan bir kot ceket vücudunuzda güzel durmayacak haliyle sizlere istediğiniz o şık görünümü sağlamayacaktır. Aynı zamanda vücudunuza oturduğu kadar renkleri de kıyafetlerinize uyumlu olmalıdır. Her ne kadar ceket olarak kullanılacak olsa da uyumsuz renkler ile giyilmesi durumunda güzellikten ziyade zevksiz bir görünüm katmaktadır. Kıyafet eşleşmelerinde çok seçici olan kot ceketlerin, eşlerini iyi seçmek her zaman için şık görünümün püf noktasıdır.

Güzel eşleşme açısından sizlere; siyah pantolon ve kot ceket önerisinde bulunabiliriz. Öte yandan krem rengi pantolonlar ile de gayet güzel yakışmaktadır. Bu önerilerimizden yola çıkarak kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz! Şimdi hep beraber sizler için oluşturduğumuz 2014 kot ceket modellerini inceleyelim.

2014 Kot Ceket Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz