2014 Kitaplık Modelleri | Mavibayan.com

2014 Kitaplık Modelleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.399 kez görüntülendi

Ülke olarak eskiye nazaran bir hayli kitap okuma alışkanlığı kazandığımız çok rahat bir şekilde söylenebilir. Her geçen yıl artan kitap okuyan insan oranı da buna kanıt niteliğindedir. Durum böyle olunca evlerini yeni dizayn edenler için kitaplık almak bir vazgeçilmez haline geliyor. Tabii her konuda olduğu gibi biz bayanlar, kitaplık modeli seçiminde de çok kararsız kalıyor devamlı araştırıyoruz. Mavibayan.com ekibi olarak bunu bildiğimizden, sizler için 2014 Kitaplık Modelleri konusunda bir araştırma yaptık ve güzel bir yazı hazırladık. Umarız ki hayalinizde oluşturduğunuz o kitaplık modeli resimlerimizin arasında mevcuttur.

Kitaplık seçiminde öncelikli dikkat etmeniz gereken husus hiç şüphesiz evinizdeki diğer eşyalar ile uyumudur. Sadece kitaplık almış olmak için almak, evinizin doğasını bozacağı gibi diğer eşyaların uyumuna da zarar verecektir. Bu sebepten ötürü kitaplık seçerken fazla acele etmeyip, evinize en uygununu bulana kadar sabır göstermelisiniz. Ayrıca yerleştireceğiniz kitap miktarını aşağı yukarı belirleyip, kullanışlı ve tüm kitaplarınızı alabilecek bir kitaplık seçmelisiniz. Yalnızca gösterişi olan lakin hiç kullanışlı olmayan kitaplıklar size hiçbir yarar sağlamayacaktır. Unutmayınız ki; kitaplık alma sebebiniz gösteriş değil, kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz güzel bir bölme olmasıdır.

Kitaplık modellerine göz gezdirirken bir markaya sabit kalmayıp, farklı markaları araştırmanız sizlerin yararına olacaktır. Zira farklı markaların, farklı ürünlerini görmek hayalinizi güçlendireceği gibi sizlere fiyat konusunda da kolaylık sağlayabilmektedir. Bu sebeple sizlere özet olarak geçebileceğimiz tavsiyeler; evinizdeki diğer eşyalara uyumlu olup, kullanışlı olsun kafidir!

 

2014 Kitaplık Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar KitapKritiği dedi ki:

    Kitaplık: Sir Arthur Conan Doyle-Sherlock Holmes Dörtlerin İmzası: Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz