2014 Banyo Dekorasyonları | Mavibayan.com

2014 Banyo Dekorasyonları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.013 kez görüntülendi

Herkese merhabalar. Eskiden önemsenmeyen genellikle küçük yapılan dekorasyonuna önem verilmeyen banyolar artık çok önemli hale gelmeye başladı. Evin salonundan daha çok kullanılan banyolarda görsel güzelliğe dikkat edilmelidir. Eğer imkanınız varsa bir mimara danışabilirsiniz. Öyle güzel olsun ki banyonuz misafirleriniz geldiğinde banyonuzun ışıltısından gözleri kamaşsın. Eğer isterseniz ulaşılması gayet kolay ürünlerle şık ve sade bir tasarımda yapabilirsiniz. Fakat bugün biz ışıltılı banyolardan bahsedeceğiz.

Aynalar

Eğer banyonuzun daha büyük görünmesini istiyorsanız aynaları kullanarak banyonuza derinlik katabilirsiniz. Aynanızın ışıltılı görünmesini istiyorsanız mutlaka taşlı bir ayna alın. Eğer isterseniz banyonuza uygun renkli bir ayna kullanabilirsiniz.

Renklerin Uyumu

Şimdi gelelim renklere. Her zaman birbirine çok uyan ve en çok kullanılan renkler siyah ve beyazdır. Siyah ve beyazın uyumu yıllardır popülerliğini koruyor. Bu yıl ise oldukça fazla kullanılıyor özellikle banyolarda. Yeni yapılan evlerin banyolarında genellikle siyah ve beyaz kullanılıyor.

Taşlı Avizeler

Yazımızın başında da söylediğim gibi ışıltılı banyolar istiyorduk değil mi ? Taşlı avizeler bu ışıltıyı sağlayacak en uygun parçadır. Sıradan avizeler artık banyo tasarımlarında pek fazla kullanılmıyor ve taş süslemeli avizeler tercih ediliyor. Sizde banyonuzda hoş bir görüntü istiyorsanız taşlı avizeleri mutlaka kullanın.

Mobilyalar

Siyah beyaz demiştik değil mi ? Siyah beyaza en uyan renk hiç şüphesiz kırmızıdır.  Kırmızı renk mobilyalar banyonuzda modern bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Örneğin banyo dolabınızda kırmızı renk kullanabilirsiniz.

Bu konu hakkında sorunuz olursa Mavibayan.com ekibi olarak cevaplamaya hazırız. Eğer banyonuzu yenilemeyi düşünüyorsanız mutlaka bu önerileri dikkate alın. Banyonuza herkes hayran kalsın. Ve bir de size çok kolay gelsin.

2014 Banyo Dekorasyonları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz