2 Beden Daha Zayıf Görünmek | Mavibayan.com

2 Beden Daha Zayıf Görünmek
Sponsor Bağlantı

5 yıl önce
1.288 kez görüntülendi

2 Beden Daha Zayıf Görünmek

Merhaba bayanlar! Fazla kilolar bütün bayanların en kötü düşmanıdır. Eğer sizde fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, bir türlü istediğiniz gibi görünemiyor iseniz ve yaza zayıf başlamak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken şey belli. İlk olarak sıkı bir diyet ve spor sizin işinizi görecektir. Birçok uzman bayanların diyetleri yanlış yapmasından söz ediyor. Her gün sadece iki öğün yemek yani daha doğrusu neredeyse hiç yememek sizi istediğiniz kiloya kavuşturmaz. Uzman diyetisyenlere göre sık ama az az yemek kilo vermeye çok yardımcı oluyor. Aslında konumuz bu değil. Eğer fazla kilo vermenize gerek yoksa, yinede 2 beden ince görünsem iyi olur diyorsanız bunu yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizde yapacağınız doğru seçimlerle olduğunuzdan 2 beden ince görünmek mümkün. Tıpkı sihir gibi. Doğru kıyafeti seç ve 2 beden ince görün. Kulağa harika geliyor değil mi ? Üstelik o kadarda zor değil. İşte 2 beden incelmenin yolları.

Kıyafetlerinizin bol ve yuvarlak kesimli olması sizi hantal ve kilolu gösterir. Tabi ki her şeyi dar giyeceksiniz diye bir şey yok. İşte bu sırada devreye orantı giriyor. Orantılı bir şekilde kombin yapmak için, bol bir tişört ile dar bir jean, bol bir etekle dar bir tişört ya da mini etekle daha uzun bir bluz tercih edip orantıyı yakalamaya çalışın.

Kalçalara kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran modeller sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Doğru görüntüye ulaşmak için bel kısmı oturan bir ceket tercih edebilirsiniz. Böyle ceketler belinizi ince gösterecektir.

Son yılın modası kalem etekler oldukça güzel bir seçim olabilir. Ama yinede herkesi hantal  göstermeye meyilli. Bu nedenle bele oturduktan sonra hafif bollaşan etekleri tercih edebilirsiniz.

Dergilerde gazetelerde fotoğrafları olan bazı ünlü bayanların jean altına topuklu ayakkabı giydiğini görüyorsunuzdur. Topuklu ayakkabı giyiyorlar çünkü bu gerçekten çok doğru bir tercih. Böyle bir kombin özellikle dar kesim bir jean ile yapılırsa her kadını olduğundan ince ve uzun gösterecektir.

 

2 Beden Daha Zayıf Görünmek Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz